Prezent dla mamy, która mówi że wszystko ma

1 czerwca 2022 0 Comments

Co zamiast kolejnych kwiatów, czekoladek?

Podobno najlepszym prezentem dla matki, jest poświęcenie jej czasu. A gdyby pójść o krok dalej? Zaprosić rodzicielkę na kawę, spacer, spędzić z nią czas. A na zakończenie podarować coś, co uprzyjemni jej letnie wieczory? Jak na przykład książka, do której wpiszemy dedykację od serca. Książka, najlepiej nie byle jaka. Najlepiej też, niedawno wydana, żeby zmniejszyć ryzyko, że mama już ją czytała. Oba warunki spełnia “Krwawnica” Mieczysława Gorzki, nowość która ukazała się na rynku pod koniec kwietnia. 

Mistrz kryminałów powraca

Mieczysław Gorzka to znany i lubiany autor kryminałów, jego serię o komisarzu Marcinie Zakrzewskim zna chyba każdy fan gatunku. Tym razem pisarz stworzył świetny, wciągający thriller, który zachwyci nawet najbardziej wymagających czytelników. Mamy w nim mroczną przeszłość, tajemnice, zagadki i  zbrodnie sprzed lat. A to wszystko dzieje się w  klimacie małej wsi, trochę strasznym ale jednocześnie bardzo wciągającym. “Krwawnica” będzie idealnym prezentem również dla kogoś, kto nie czyta często, ale od czasu do czasu, lubi sięgnąć po ciekawą lekturę. Nie jest to też kolejny tom serii, więc jest bardzo dobrym pomysłem, gdy chcemy zrobić niespodziankę, nie musimy dopytywać czy mama czytała wcześniejsze części. 

Książka jest też dobrym wyborem, dla osób dbających o ekologię. Zamiast wersji papierowej, można kupić ebooka. Ważne wówczas, by podczas zakupu zaznaczyć, że kupujemy prezent i podać maila mamy, zamiast naszego.

Książka, prezent idealny.

A jeśli sami również sięgniemy po “Krwawnicę”, będziemy mogli podzielić się wrażeniami z lektury przy okazji kolejnej kawy z mamą. Warto pamiętać, że książka jest świetnym prezentem na wiele okazji, nie tylko na dzień matki. Szeroki wybór gatunków, autorów, tematów, łatwa dostępność, sprawia że można wybrać coś nawet dla najbardziej wymagających osób. Nie zapominajmy też o cenie, często książka kosztuje mniej niż przysłowiowy kwiatek imieninowy. A jeśli dodamy dedykację, będzie piękną pamiątką, która przetrwa dłużej niż niejedna roślina, nawet doniczkowa.